Kuchnie na wymiar

Kuchnia na wymiar

Kuchnie na wymiar

Jakie są zalety mebli kuchennych wykonanych na wymiar?

Zamówienie kuchni na wymiar rozważa coraz więcej osób, urządzających domy, mieszkania lub podejmujących się remontu. Taki wybór nie dziwi zwłaszcza wśród ludzi chętnie korzystających z kuchennej przestrzeni, wymagających udogodnień dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz rzecz jasna, nietypowych rozwiązań. Co jednak sprawia, że meble kuchenne na wymiar są zdecydowanie lepszym wyborem od gotowych mebli z popularnych sieciówek?

Wysoka jakość materiałów

Nie jest sekretem, że meble kuchenne pochodzące ze znanych sieciówek są często tańsze niż te zamawiane na wymiar. Nie jest sekretem też, że z założenia są to meble wykonane z marnej jakości materiałów, podatnych na uszkodzenia i zużywanie. Meble sklepowe są produkowane masowo, fabrycznie, z nastawieniem na minimalizowanie kosztów produkcji vs. maksymalizowanie zysków producenta. Niedoścignioną przewagą mebli na wymiar jest zatem ich jakość oraz trwałość. W naszym kreatywnym studio stolarskim TORASEN traktujemy projekty naszych Klientów z należytą uwagą. Zapewniamy bogatą ofertę materiałów, bezawaryjnych systemów prowadnic i okuć oraz niemal nieskończoną paletę barw. Wszystkie nasze meble są składane ręcznie przez stolarzy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować indywidualne podejście i dopracowane realizacje.

Kuchnia na wymiar - TORASEN
Meble kuchenne na wymiar

Niestandardowe wymiary, najnowsze technologie

Projektując swoją kuchnię na wymiar masz możliwość ustalenia niestandardowych wymiarów szafek, bogaty wybór materiałów dostępnych na rynku meblarskim oraz najnowszych technologii. W naszym kreatywnym studio stolarskim TORASEN na bieżąco śledzimy te trendy, mając świadomość, że wybór między półkami, szufladami, szafkami i ich szerokością jest równie ważny, jak dobór funkcjonalnych zawiasów i niezawodnego domyku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować długą listę partnerów biznesowych, w tym lakierników, projektantów oraz dostawców wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Ten solidny kalendarz kontaktów oraz fachowe umiejętności dają nam możliwość dopasowania mebli kuchennych do Twoich potrzeb oraz wszystkich przedmiotów, które zamierzasz w kuchni przechowywać.

Kuchnia na wymiar
Kuchnie na wymiar – TORASEN

Zabudowa nietypowych wnętrz i maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Nie jesteś szczęśliwym posiadaczem dużej kuchni o równych ścianach? A może Twój projekt zakłada zbudowanie kuchni w pomieszczeniach pełnych wnęk np. na poddaszu? W takim wypadku z realną pomocą przyjdzie wykonanie mebli na wymiar. W naszym studio TORASEN do każdego projektu podchodzimy w sposób profesjonalny. Gdy stajemy przed koniecznością zabudowania nietypowych przestrzeni, zawsze w pierwszej kolejności dokonujemy pomiarów oraz przeprowadzamy skrupulatny wywiad z Klientem. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej dopasowane rozwiązania, maksymalizujące funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Nie bez znaczenia jest też estetyka – zarówno duże jak i małe kuchnie czy nietypowe aneksy są niezwykle trudne do zaadaptowania za pomocą gotowych rozwiązań. Niestety gotowe meble kuchenne mają ujednolicone wymiary, często uniemożliwiające precyzyjne dopasowanie do wolnych miejsc np. między ścianą a szafką, co nie tylko nie wyglądają dobrze, ale przede wszystkim, oznaczają utratę cennej przestrzeni magazynowej.

Indywidualny projekt na wymiar

Zastanawiasz się jak w swoim projekcie kuchni uwzględnić okno, nietypowy wymiar szafek, rozważasz najlepsze umiejscowienie funkcjonalnych, ale niestandardowych rozwiązań? Współpraca z doświadczonym studiem stolarskim pozwoli Ci mieć kontrolę nad wszystkimi etapami prac – od projektowania do montażu. Decydując się na zabudowę kuchenną wykonaną na wymiar masz pewność, że Twoja przyszła kuchnia będzie odzwierciedleniem Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Możesz stać się, z naszym wsparciem, projektantem swoich mebli – mającym realny wpływ na każdy element swojej przyszłej kuchni. Możesz wybrać rodzaj blatów, ich materiał, fakturę, rodzaj wykończenia frontów, uchwyty i oświetlenie, korpusy szafek, rodzaj szuflad i systemów otwierania szafek, a nawet kolor pojedynczej szafki. W Torasen realizujemy, chętnie wybierane przez Klientów, wysokie zabudowy szafek górnych (po sam sufit), ale też przeszklone witryny lub nowoczesne szafki poziome. Pracujemy na sprawdzonych systemach narożnych, takich jak Le Mans, Magic Corner oraz sortowników odpadów, szuflad lub ich organizerów. Podobnie jest cichymi systemami prowadnic do szuflad np. Tandembox Antaro i Legrabox firmy Blum. Oprócz tego, że wyróżniają się designem to cechują się wysoką wytrzymałością i wieloletnią niezawodnością, nawet przy dużych obciążeniach. Gwarantujemy, że kuchnia zaprojektowana i wykonana przez nasze kreatywne studio stolarskie Torasen będzie nie tylko w 100% dopasowana do Twoich potrzeb i stylu życia, ale też bezawaryjna.